Ogłoszenia parafialne

 1. 24 Niedziela Zwykła. Niedziela Środków Społecznego Przekazu – po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via.
 2. Dzisiaj spotkanie popielgrzymkowe grupy św. Józefa – rozpoczęcie Mszą św.
  o godz. 16,00.
 3. We wtorek Święto Św. Stanisława Kostki Patrona Polski. W tym dniu na Mszę św. o godz. 18,00 zgromadzą się wszyscy kandydaci do bierzmowania. Klasy VIII i III klasy Gimnazjum w ramach cotygodniowej katechezy. Natomiast klasy VII w czasie Mszy św. zostaną przyjęte na kandydatów do bierzmowania dlatego przyniosą ze sobą zgłoszenie do bierzmowania. Po Mszy św. będzie krótkie nabożeństwo. Stąd nie będzie już spotkania bierzmowanych w środę oraz nie będzie w środę Adoracji po Mszy św. wieczornej.
 4. W środę wsp. NMP z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
 5. W czwartek Wspólnota Drogi Krzyżowej zaprasza na Drogę Krzyżową o godz. 17,15, a następnie na Mszę św. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej.
 6. W piątek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
 7. W sobotę  22 września kolejna Nowenna ku Czci Św. Rity. Różaniec z prośbami rozpocznie się o godz. 17,00. O godz. 18,00 Msza św.; po niej Nowenna i oddanie czci Relikwiom Św. Rity.
 8. W przyszłą niedzielę doroczna dziękczynna pielgrzymka do Chmielnika, wyjście o godz. 8,00.
 9. W sobotę 29 września br. organizowana jest dla dzieci i młodzieży pielgrzymka do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Zapisy w zakrystii. Koszt 55 zł.
 10. W dniach 16 -23 luty 2019 z naszej parafii organizowana jest Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Koszt pielgrzymowania wynosi 990 zł + 630 dolarów. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Roberta.
 11. Pozostałe informacje na tablicy ogłoszeń.
 12. Prasa katolicka przy wejściu do kościoła.
 13. Dziękujemy za wszystkie dary i ofiary składane na rzecz naszej parafii.

Aktualizację ogłoszeń dokonaliśmy
w niedzielę, 15 września  2018 roku

Facebook