Ogłoszenia parafialne

 1. 33 Niedziela Zwykła. Przeżywamy I Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. W ramach tych obchodów można zabrać Torbę miłosierdzia / obok chrzcielnicy / napełnić darami i przekazać Zespołowi Caritas.

 2. Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach dzisiaj o godz. 17,30; w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

 3. Dzisiaj na godz. 19,00 zapraszamy młodzież po Mszy św. Adoracja z udziałem młodzieży dekanatu. Na tę Adorację w ramach spotkań przed bierzmowaniem przyjdą kandydaci do bierzmowania / klasy VII ; II i III Gimnazjum/.

 4. W poniedziałek wsp. Św. Rafała Kalinowskiego.

 5. W poniedziałek nie będzie spotkania dla bierzmowanych.

 6. We wtorek wsp. Ofiarowania NMP.

 7. W środę wsp. Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.

 8. W środę 22 listopada kolejna nowenna ku Czci Św. Rity; o godz. 17,00 Różaniec z prośbami ; a o godz. 18,00 Msza św. po niej Nowenna i oddanie czci Relikwiom Św. Rity.

 9. W piątek wsp. Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy.

 10. Przez cały tydzień przygotowywać będziemy się do Uroczystości Chrystusa Króla przez nowennę z Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

 11. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM.  W Katedrze uroczystości z tej racji rozpoczną się o godz. 11,30.

 12. W przyszłą niedzielę o godz. 19,00 w naszym kościele odbędzie się Koncert pt. „Życie to krótki film”. Wystąpią wokaliści oraz Chór parafialny Magnificat – serdecznie zapraszamy.

 13. Parafialny Zespół Caritas będzie od tego tygodnia w każdy poniedziałek w godz. 17,00 –18,00 i w każdą sobotę w godz. 7,30 – 9,00 w Domu Katechetycznym przyjmował dary dla najuboższych , aż do Świąt.

 14. Pozostałe informacje na tablicy ogłoszeń.

 15. Prasa katolicka przy wejściu do kościoła.

 16. Dziękujemy za wszystkie dary i ofiary składane na rzecz naszej parafii.

Aktualizację ogłoszeń dokonaliśmy
w niedzielę, 12 listopada 2017 roku

Facebook