INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
PARAFII ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA W RZESZOWIE

 1. III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny i narodowy dzień czytania Pisma Świętego.
 2. W poniedziałek 19 dnia miesiąca Adoracja po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00 prowadzą Róże Pani Korczyńskiej i Pana Kawalca.
 3. We wtorek – wyjątkowo – spotkanie bierzmowanych klasy VIII.
 4.  W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VII o godz. 17:30 w kościele.
 5. W środę o godz. 19:15 spotkanie rodziców dzieci komunijnych w kościele.
 6. W czwartek 22 kwietnia kolejna Nowenna ku Czci Św. Rity. Różaniec z prośbami o godz. 17:00; o godz. 18:00 Msza św. po niej Nowenna.
 7. W piątek Uroczystość Św. Wojciecha Patrona Polski – z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. W przyszłą niedziele – Niedzielę Dobrego Pasterza – rozpoczynającą Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne gościć będziemy wystawę przybliżającą duchowe dziedzictwo Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, a Pan Marek Kędziorek promotor wystawy przybliży nam to duchowe dziedzictwo. Będzie też można nabyć płyty z kazaniami Bł. Ks. Jerzego.
 9. Dzisiaj po Mszach św. druhowie z 1 Rzeszowskiej Drużyny „Czarnej jedynki” i druhny z 2 Rzeszowskiej Drużyny „Zielonej dwójki” zapraszają na krótkie spotkanie celem naboru nowych członków. Działalność tych drużyn opiera się o wartości chrześcijańskie, tradycję narodową i poznawanie przyrody.
 10. Pozostałe informacje na tablicy ogłoszeń.
 11.  Prasa katolicka przy wejściu do kościoła.
 12.  Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie dary i ofiary przeznaczone  na rzecz naszej parafii.

Zaktualizowano 17.04.2021
Przeznaczono do użytku wewnętrznego Parafii