Turniej o Puchar ks. Dziekana Dekanatu Rzeszów-Wschód

W dniu dzisiejszym tj 13.11.2021 roku, odbyła się kolejna edycja zawodów piłkarskich o Puchar ks. Dziekana Dekanatu Rzeszów-Wschód. Turniej miał miejsce w hali Zespołu Szkół w Malawie. Organizatorami wydarzenia byli: ks. Dawid Jucha Dekanalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza, a jednocześnie wikariusz parafii św. Rocha w Słocinie oraz miejscowy wikariusz ks. Paweł Pietraszek. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny z następujących parafii: MBNP i św. Floriana Rzeszów-Załęże, Wniebowzięcia NMP w Krasnem, św. Wawrzyńca w Malawie oraz św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Nasi ministranci i lektorzy, jak przed dwoma laty w Palikówce, zwyciężyli po pełnych emocji i dramaturgii meczach.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

Załęże – Pelczar 1:6

Krasne – Pelczar 1:3

Malawa – Pelczar 1:2

Nasza drużyna: Michał Kloc, Karol Baran, Szymon Bober, Antoni Rymut, Kacper Prokop, Jonatan Rok, Wiktor Wrona, Paweł Zieliński (kapitan); opiekun: ks. Mirosław Kardaś

Dziękujemy ks. Dawidowi i ks. Pawłowi za organizacje turnieju i gratulujemy naszym wspaniałym ministrantom. Zwycięstwo pozwoli wziąć udział naszym chłopcom w turnieju Diecezjalnym o puchar ks. Bp Jana Wątroby. Trzymamy kciuki.

About the Author