INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
PARAFII PW. ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA W RZESZOWIE

 1. 3. Niedziela Zwykła. Niedziela Słowa Bożego – zachęcamy, aby w dniu dzisiejszym poświęcić nieco czasu na studium Pisma Świętego.
 2. Gościmy dzisiaj Siostry ze Zgromadzenia Św. Katarzyny, które prowadzą dom dla dziewcząt uzależnionych. Pod koniec Mszy św. podzielą się z nami swoją działalnością i po Mszy św. proszą o wsparcie tej działalności.
 3. W poniedziałek wypada 22. dzień stycznia – kolejna Nowenna ku czci Św. Rity; różaniec z prośbami o godz. 17.00, po nim Msza św. i Nowenna ku czci Św. Rity.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klas VIII w kościele.
 5. W środę wsp. Św. Franciszka Salezego.
 6. W środę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klasy VIII. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00;
 7. W czwartek Święto nawrócenia Św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 8. Informujemy, że parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje i Czarnogóry w dniach 27.04 – 5.05. 2024 r. – bliższe informacje na plakacie, a spotkanie uczestników już 12 lutego – zapraszamy. Również organizowana jest pielgrzymka do Włoch w dniach 21 – 30 czerwca, a spotkanie dla uczestników będzie 25 lutego. Bliższych informacji udzielają Ks. Mirosław Kardaś i Pan Marcin Czyrek. Plakat na tablicy ogłoszeń.
 9. W piątek wsp. Św. Tymoteusza i Tytusa.
 10. Pozostałe informacje na tablicy ogłoszeń.
 11. Prasa katolicka przy wejściu do kościoła.
 12. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w waszych mieszkaniach, jak również za przybycie na spotkania w czasie Triduum. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane z tej okazji. Bóg zapłać.
 13. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczny odpust parafialny, a w szczególności za pomoc w zorganizowaniu i udział w uroczystości.
 14. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie dary i ofiary przeznaczone na rzecz naszej parafii.

Zaktualizowano dnia 20.01.2024
Przeznaczono do użytku wewnętrznego Parafii