INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
PARAFII ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA W RZESZOWIE.

 1. 25 Niedziela Zwykła. 56 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Słuchanie uchem serca” – po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Adoracja do godz. 20:00 prowadzą Róże Pani Korczyńskiej i Pana Kawalca.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci I-szo komunijnych w kościele.
 4. W środę Święto Św. Mateusza Apostoła.
 5. W czwartek 22 września kolejna Nowenna ku Czci Św. Rity, o godz. 17:00 różaniec z prośbami, następnie Msza św. i Nowenna ku Czci św. Rity
 6. W piątek wsp. Św. Pio z Pietrelciny.
 7. W przyszłą niedzielę doroczna Pielgrzymka do Chmielnika – wyjście o godz. 8:00; Msza św. w Chmielniku o godz. 11:15; powrót indywidualny.
 8. W przyszłą niedzielę ks. Grzegorz Kot Diecezjalny Duszpasterz Ludzi Uzależnionych, wygłosi kazania. Naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć budowę diecezjalnego ośrodka dla osób uzależnionych.
 9. Informujemy, że od 28 września w każdą św. naszej parafii rozpocznie się cykl spotkań pogłębiających duchowość pod nazwą „Grota Horebu” w duchu karmelitańskim. Bliższe informacje na plakacie – tablica ogłoszeń oraz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
 10. W niedzielę 2 października o godz. 15:00 wyruszy Rzeszowska Procesja Różańcowa, która rozpocznie obchody Dnia Papieskiego w naszej diecezji.
 11. Pozostałe informacje na tablicy ogłoszeń.
 12. Prasa katolicka przy wejściu do kościoła.
 13. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie dary i ofiary przeznaczone  na rzecz naszej parafii.

Zaktualizowano dnia 17.09.2022
Przeznaczono do użytku wewnętrznego
Parafii