Pielgrzymka autokarowa

Zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce do Medjugorje, która odbędzie się w dniach: 30.04-06.05.2023r. Podróże są zaplanowane w ciągu dnia.

PIELGRZYMKA PARAFIALNA

MEDJUGORJEMOSTAR – SPLIT

30.04. – 06.05.2023

PROGRAM

DZIEŃ 1:

5.30. Zbiórka i lokowanie bagażu w autobusie. 6:00 Msza Święta a po niej zajmowanie miejsc wg listy i wyjazd pielgrzymów. Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji. Obiadokolacja i nocleg w Ludbregu/Chorwacja.

DZIEŃ 2:

Śniadanie – pakowanie bagaży – Msza Święta w miejscowości Ludbreg – nawiedzenie Sanktuarium Krwi Chrystusa i miejsca Cudu Eucharystycznego. W drodze do Medjugorje, zwiedzanie miasta Split/Chorwacja. Przyjazd do Medjugorje w godzinach wieczornych – zakwaterowanie i odpoczynek – obiadokolacja.

DZIEŃ 3 – 5:

  • zapoznanie się z Parafią św. Jakuba w Medjugorje codzienne wieczorne nabożeństwo międzynarodowe: Różaniec, Msza święta, modlitwapo Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu (wtorek i czwartek),wspólna wyjście na górę Kriźevac oraz na Górę Objawień – Podbrdowyjazd do Tihaliny (figura Matki Bożej Królowej Pokoju i Pojednania)pobyt wypoczynkowy nad Morzem Adriatyckim – Riwiera Makarska – Fish Piknik!!!Mostar- zwiedzanie Starego Miasta i zabytkowego mostu

DZIEŃ 6:

Msza Św. i wczesne śniadanie, pakowanie bagaży, wyjazd z Medjugorje – Zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich na Chorwacji. Obiadokolacja i nocleg/Ludbreg-Chorwacja.

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Msza Święta, pakowanie bagaży. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Więcej informacji na stronie www pielgrzymki

About the Author